28 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Jak wygląda poprawka z Podstaw rachunkowości Dawidem Habelą?

Czy to prawda, że na poprawce na zadane pytanie odpowiedź brzmi "Adam Małysz"?

Nie. A już nie dokońca tak.
Historii usłyszysz dużo. Jak będzie wyglądała poprawka to zależy od Dawida. Nie wiem na ile powtarza się rytuał poprawka aka mnałysz ale dość głośno o tym. Sam byłem świadkiemj takiej poprawki może z 3 lata temu. Ciekawiło nas swego czasu czy po ukończeniu kariery Małysza poprawka w tej formie nadal ma miejsce. Gdzieś słyszałem że może się na Kubicę przeżuci...ale Kubica też już nie jeździ.. U dawida nic nie jest pewne. Aczkolwiek poprawka w stylu Małysz jest wysoce prawdopodobna. Pouczyć materiału się nie zaszkodzi.

A odnośnie samej operacji Małysz. Wywołuje studenta po kolei, albo kolejka albo wg miejsc. Tak czy siak każdy jest w jakieś "kolejce". Podchodzisz z indeksem i Dawid zadaje ci pytaniA. Pierwsze brzmi: kto jest najlepszym skoczkiem polskiej kadry narciarskiej, lub inne podobne, a czasami mega zawiłe że nawet nie wiesz o co pyta. Tak czy siak odp na pierwsze pytanie brzmi Adam Małysz - zawsze. Gwarantuje ci to 3. Kolejne pytania są z jego życia i kariery. Im wyższa ocena tym trudniejsze pytanie ale nie zawsze. Czasami ktoś ma pytanie na 5 banalne że cała sala zna odpowiedz a czasami ktoś na 3,5 ma pytanie na które nikt nie zna odpowiedzi. Pytania są różne od zdobytych medali do jego trenerów. W zasadzie dużo pytań się będzie powtarzało. Aczkolwiek pamiętam że im dłużej trwa poprawka tym zadaje trudniejsze pytania. Ogólnie dużo śmiechu, aczkolwiek oceny padają loteryjne i często ma się niesmak że ty masz 3 a kolega 5. Bo jeden dostał proste pytania a drugi mega trudne. Tak czy siak wspomnienia zostaną na długo.

Dzięki za info :D

:D

potwierdzam A.M. dziala poza tym warto mniec kontakt z innymi grupami cw bo czasem na koniec daje proste zadanie do wyliczenia na czas kto pierwszy poda poprawny wynik zalicz np ja tak zaliczylem na 5 ;p

super wykładowca

Połączony z 22.01.2013 09:32:
super wykładowca

" Adam Małysz "

dzięki:) przyda się wiedzieć

Heh Adam...

adam :)

rok 2013- podobno hasło A. Małysz nadal działa :P

Habela jest nieprzewidywalny. Wszystkiego można się spodziewać....

i nie ma za dobrej opini

jest ok

Zawsze mówcie nie pamiętam , zaliczenie proste

Podobno u niego na poprawce to słowo "Adam MAłysz" i jest juz zaliczone na 3.. :P Jak ktos chce wiecej to np. rok kiedy rozpoczal lub zakonczyl kariere, kiedy sie urodzil.. :P itp. :)

Adam Małysz

Zapewne są osoby które na Adama Małysza się przygotowywały :D

z tego co wiem, nadal przepuszcza na "Adama"

adam ;)

:)

Kamil Stoch :)

jest ciężko.

Haha to prawda :)

Dołaczam się do pytania . Czy wystarczy dobrze opanować to co było na zajęciach ?

ciężko

;)

powodzenia