System Punktacji

System punktacji powstał w celu wymuszeniu na użytkowniku aktywności. Zależy nam by strona się intensywnie rozwijała. I sprawdza się to. Codziennie zawartość naszej witryny się zwiększa. 

Chcemy by użytkownicy Portalu wsb2.pl tworzyli grupę wzajemnie pomagających sobie osób. Dlatego system punktów ma w pewien sposób motywować do dzielenia się swoją wiedzą i zasobnością materiałów z dziedziny edukacji. Korzystanie z działu materiały odbywa się na zasadach wymiany punktów wyrażających nasze poświęcenie dla witryny i innych użytkowników w zamian za możliwość pobrania materiału.

Na stronie zdobywamy i tracimy określone punkty. 

Aby móc pobierać pliki z działu materiały, należy wcześniej odblokować dany plik, każde odblokowanie określonego materiału "kosztuje" 5pkt i odblokowany zostanie na zawsze.

1 materiał = 5pkt

Istnieje także możliwość zniesienia tego limitu poprzez dołożenie się do kosztów utrzymania serwisu: 
 

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak pobierać wszystkie materiały bez limitów!

Punkty na stronie dostajemy za aktywność na Poratlu wsb2.pl a dokładniej: 
 

 

dodanie materiału 20pkt
post na forum 2pkt
wiadomośc na shoutboxie 1pkt
artykuł 30pkt
komentarz 1pkt
   
rejestracja osoby poleconej 10pkt
zgłoszenie błedu 10pkt

Punkty karne lub ujemne.
W celu świadczenia jakości usług w zakresie uslugi hostingu plików będziemy dbać o jakość bazy, a zarazem karać za próby łamania regulaminu Portalu, próby celowego nabijania punktów metodami zastrzezonymi w regulaminie. Wszelkie treści niezgodne z regulaminem będą kasowane, a użytkownicy będą karani punktami ujemnymi i zaiweszeniem czasowym lub stałym konta