Historia serwisu

Historia naszego serwisu liczy już ponad 10 lat. I przez te wszystkie lata systematycznie - choć powoli - się rozwijamy. Głównym powodem tępa wzrostu jest brak chętnych do dzielności non profit, a sam serwis techniczne tworzy ta sama jedna osoba. Bo w czasach kapitalizmu jest to niecodzienność. I jeszcze to serwis dla studentów w głównej mierze - ekonomistów. Bo dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Ale może to przełamanie zasady, że kasa nie zawsze jest najważniejsza.

Nasze początki sięgają roku 2007/2008  w którym powstał mały serwis z kilkoma notatkami. Początkowo przeznaczony dla kilku osób który był wynikiem pasji do tworzenia stron internetowych, lecz podczas pewnego wykładu zaistniała potrzeba rozesłania notatek dla całej grupy wykładowej i adres strony pojawił się na tablicy. Słynne fir.yoyo.pl które rozbawiło sale. Lecz sprawiło, że serwis zaczął się gwałtownie rozwijać. Zbudowała się grupa studentów które promowało stronę i organizowało świetne notatki. Słynne testy, które nie wiadomo skąd wzięte, dawały studentom piątki z egzaminów. Lecz nie zawsze było różowo. Większość pojawiała się dopiero od nas. Zresztą nigdy nie szliśmy na egzamin bez solidnej nauki, nie stanowiliśmy ludzi którzy idą na łatwiznę. Być może dzięki temu osoby te dziś świetnie radzą sobie w karierze zawodowej.

Z prostej strony powstało później także forum, a następnie cały serwis który funkcjonował do 2018 roku. Można rzec że do czasu końca istnienia stowarzyszenia studentów wsb2.pl które zawiązało się w 2011 roku. Z rokiem 2018 następuje przełom – koniec stowarzyszenia, koniec starej wersji. Stowarzyszenie się rozwiązało bo osoby które go stworzyły już dawno skończyły studia i tym samym nie mają interesu w ciągnięciu tego rozdziału dalej.  

I powstaje pytanie; co dalej? Na razie z uwagi na fakt że dotychczasowy serwis był stary, dziurawy i nie adekwatny do czasów zaistniała potrzeba stworzenia czegoś nowego. Znowu pasja do stworzenia stron webowych pchnęła tego samego człowieka do stworzenia czegoś nowego. Niestety już nie z takim oddaniem czasowym bo to już nie czasy studenckie.

Ale miliony poświęconych godzin tylko za uśmiech innych powoduje że dalej idziemy w kierunku rozwoju.

Share this post

gay dating sites for ohio

gay man dating ftm
gay gps dating sites
[url="gaydatingcanada.com?"]gay dating site profile[/url]

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz