7 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Przeniesienie na WSB po pierwszym semestrze

Aktualnie studiuję Zarządzanie na innej uczelni prywatnej w Poznaniu. Po zaliczeniu pierwszego semestru chciałabym się przenieść na WSB. Zależy mi by przenieść się na Finanse i Rachunkowość, jednak jeśli się nie uda to zostanę na Zarządzaniu. Widziałam, że pewne różnice programowe są, ale nie jest ich jakoś bardzo dużo. Dzwoniłam do Pań z Dziekanatu i kazały przyjść, kiedy będę miała już cały wykaz ocen. Mimo wszystko martwię się, że mnie nie przyjmą, ponieważ studiuję na prywatnej uczelni, znacznie gorszej od WSB. Czy przenosił się ktoś z Was na WSB? I mógłby powiedzieć coś na ten temat? Czy dobre oceny z egzaminów "pomogą" mi chociaż trochę w przeniesieniu? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Dobre oceny nie pomogą. Problemów nie powinno być. Ale będziesz miała dodatkowe przedmioty i wyższe czesne przez pół roku.

bez problemu

Dziekuje za odpowiedzi ;) mam jeszcze jedno pytanie. A mianowicie chciałabym załatwić to wszystko jak najszybciej. Najlepiej do końca stycznia iść z dokumentami bo wiadomo to wszystko potrwa, ale nie wiem czy będę miała do tej pory wszystkie oceny. I tak się zastanawiam czy jeśli nie będę miała zaliczonego czegoś, czego nie ma w planie studiów na WSB (np. geografii) to będę miała jakieś problemy z tego względu? Czy muszę mieć wszystkie oceny żeby móc się przenieść? Wolę jak najszybciej zanieść ten wniosek żeby jak najszybciej móc się przenieść(oczywiście jeśli wszystko dobrze pójdzie). Co myślicie?

Połączony z 14.01.2017 15:31:
Naprawde nikt nie wie? Pomocy 😒

Nic nie stoi na przeszkodzie

zero problemu