15 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Egzamin z prawa cywilnego-Joanna Haberko

Witam :) czy ktoś miał egzamin z prawa cywilnego z panią Haberko i mógłby nakierunkować mnie na co zwrócić uwagę? Jak wyglądał egzamin i czego mogę się spodziewać? Mam obawy przed tym przedmiotem i nie wiem co począć

Podłączam się do pyt.

też chciałabym wiedzieć jak wygląda ten egzamin ..:(

Na egzamin polecam wziąć gruby czarny pisak... Ja miałam egzamin w formie testu. Czas na rozwiązanie 2o pytań to 10 min. Odpowiada się zamalowując odpowiednie pola w tabelce. Oczywiście prawidłowej odpowiedzi nie można zaznaczyć kółeczkiem, podkreślić itp. itd.

trudne pytania zadaje czy powtarzają się pytania z innych testów?

jak wyglaa egzamin?

Ja miałam w ostatnią sobotę, jeśli byłaś na wszystkich wykładach i robiłaś dokładne notatki to powinnaś zdać. Testy są bardzo konkretne. Pół mojej grupy uwaliło ponieważ, powiedział nam że zdarzają się pytania w których jest kilka odpowiedzi poprawnych po czym gdy podawała po zaliczeniu odpowiedzi jakie były poprawne okazało się jednak że była tylko jedna prawidłowa.. Więc jeśli masz szczegółowe notatki to zdasz.

od wielu lat tak samo. Notatki to podstawa. Jak umiesz z nich wszystko to dasz radę. Zdarzają się podchwytliwe pytania. Trzeba być uważnym. I ściąganie nie wchodzi w gre

Z prawa cywilnego - test, jak wyżej. Pamiętać o odpowiednim stroju, Pani Profesor bardzo tego pilnuje. Jeżeli chodzi o prawo rodzinne i opiekuńcze na IV roku prawa - egzamin ustny, system oceny 0/1 tzn. gdy cokolwiek w odpowiedzi powiesz źle już masz 0 za to pytanie. Tylko gdy wszystko bezbłędnie - 1pkt.

Test wielokrotnego wyboru

podłączam sie

zadaje trudne pytania

Ja miałam u Pani Profesor finanse i gospodarkę i jedyne co mogę powiedzieć to to, aby robić dobre notatki i bez problemu się zaliczy. Czasem na niektóre rzeczy zwraca bardziej uwagę, więc można się ich spodziewać. Ściągać raczej na pewno się nie da - pod tym względem kosa ;)

będzie ok, tylko się naucz, raczej podstawy

Pierwszy rok, prawo cywilne. Prosty egzamin. Raczej podstawy wszystkiego.