17 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
SPRZEDAM !!!

Cześć, mam na sprzedaż wyciskarkę do soku Kuvings!
[img]https://cookandlove.pl/userdata/gfx/4695f48fe075ae654f314a9b1f1819f7.jpg...
Dobrze dobrana dieta to współcześnie mająca ogromne znaczenie sprawa dla mnóstwa osób. Ci, którzy chcą zatroszczyć się o własne zdrowie obowiązkowo powinni zdecydować się na zakup wyciskarki do soków. Wśród tych, które mają z całą pewnością dobre opinie obecna jest wyciskarka do soków Kuvings B6000 Big Mouth.

Kuvings B6000 Big Mouth to wyciskarka wolnoobrotowa, którą cechuje nie tylko wysoka jakość, ale też niska cena. Ten model zadowoli nawet naprawdę wybrednych kupujących. Wolnoobrotowa technika przygotowywania soków sprawia, że nie należy bać się tego, iż wyciskarka uszkodzi enzymy oraz substancje mineralne obecne w sokach. Na skutek tego każdy, kto podejmie decyzję o jej zakupie dostanie do ręki soki świetnej jakości, które mogą wszechstronnie zatroszczyć się o zdrowie.

Kuvings B6000 Big Mouth to otwór o charakterze wlotowym o wielkości ponad siedmiu centymetrów. Dzięki temu owoców i warzyw, z których ma zostać przygotowany wyborny sok nie trzeba kroić na małe części. Bez trudu można błyskawicznie umieścić w wyciskarce całe owoce oraz warzywa. Na skutek tego można zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas wyciskania aromatycznego soku. Wyciskarka jest wyjątkowo prosta w obsłudze – poradzi sobie z nią bez wątpienia każdy.

Z owoców oraz warzyw wyciskarka usuwa pestki oraz zbędne włókna. Dochodzi również do oddzielenia nadmiaru błonnika. Na skutek tego Kuvings B6000 Big Mouth pozwala na uzyskanie aż dwa razy więcej aromatycznego soku niż sokowirówka – urządzenie, które z chęcią wybierane było jeszcze jakiś czas temu, a dzisiaj intensywnie wypierane jest właśnie przez wolnoobrotowe wyciskarki.

Z pomocą prezentowanej wyciskarki przygotować można sok z:
ziół;
warzyw liściowych, na przykład szpinaku;
miękkich warzyw oraz owoców;
twardych warzyw takich, jak chociażby seler, pietruszka.
Jeśli chodzi o owoce z twardymi pestkami, do których zalicza się na przykład czereśnie, niezbędne jest wcześniejsze drylowanie. Po usunięciu pestek z owoców tych również można przygotować naprawdę wyborny sok.

Wyciskarka ma charakterystyczny korek niekapek. Za jego sprawą podczas przelewania soku można w kuchni zachować rewelacyjną czystość. Wymieniony element pozwala również na prostsze bieżące umycie wyciskarki. By to zrobić, nie trzeba rozkładać urządzenia całościowo za każdym razem.

Wyciskarka posiada mocny, a jednocześnie naprawdę nie robiący hałasu silnik. W trakcie przygotowywania pysznego soku nie musimy już więc znosić trudnego do wytrzymania hałasu, który wywołać może prawdziwy ból głowy. Z użyciem wyciskarki Kuvings B600 Big Mouth w sposób naprawdę łatwy i przyjemny otrzymać można wyborny sok zawierający mnóstwo cennych dla prawidłowego działania organizmu witamin oraz minerałów. Więcej na [url]https://cookandlove.pl/wyciskarki-do-sokow.html[/url]

?

Za ile ?

213

teraz soki wyciskane można kupić w sklepie :P

Można ale taki pomarańczowy świeżo robiony na 450ml potrafi kosztować między 9,50 a 12zł więc warto pomyśleć o własnym.

Jaka Cena?

Co to?

Co to?:)

szkoda ze student biedny :|

Czy to jest odpowiednie miejsce na sprzedaż takich rzeczy? :/

Aktualne? lol

nadal ?

Aktualne?

aktualne??

aktualne?

aktualne ?

Połączony z 13.01.2018 11:51:
;)

Aktualne? Chetnie kupię