Zobacz temat
 Drukuj temat
Błaszak Maciej dr hab.
olusia
nieważne jaki przedmiot ma prowadzić, i tak opowiada o mózgu i biologii, ciekawe, nie powiem, ale nie wiem czy tak powinno być.

paula1992
bardzo pozytywny,-skupia się na wykładach i opowiada o mózgu

aureolka
Zajęcia bardzo ciekawe, dużo opowiada i żartuje. Czas u niego szybko mija.Duża frekwencja na zajęciach. Podkreśla co należy wiedzić. Zaliczenie spoko, trzy pytania otwarte. Dla mnie jeden z najlepszych wykładowców.Smile

florianee
spotkałam pana błaszaka juz na 2 przedmiotach...na każdym mówi to samo...dodam że jednym była etyka drugim komunikacaja...na tym samym kierunku

dari08
Chodzę do niego na wykłady z czystą przyjemnością. Mój ulubiony wykładowca. Potrafi zainteresowac i widać, że jego praca jest dla niego pasją.

Monia92
ok

paula1992
wymagajacy ale spoko

klaudiawiki
Super wykładowca. Chce się go słuchać. Nie ma możliwości nudzenia się na jego wykłądach.

klaudiawiki
Bardzo ciekawie prowadzi wykłady

qwe
Bardzo ciekawie opowiada

maslorzowa
Ciekawie opowiada, ale chyba ciągle o tym samym. Myślałam, że jego wystąpienia są naturalne, a okazuje się, że już nie pierwszy raz mówi to samo

kaasik42
Swietny wykładowca ;p

Kama24
Jestem tego samego zdania co przedmówczyni! :-)

Madzik0204
Świetny wykładowca, ogromna wiedza naukowa jak i życiowa jednak nie zawsze ma się to do danego przedmiotu który wykłada - przez całe międzynarodowe negocjacje biznesowe słuchamy o mózgu, relacjach damsko-męskich i seksie Grin

Janosik
jego zajęcia są bardzo ciekawe.

Web
Bartekkoscian
Ostatnio na wykładzie mówił, że jeżeli ktoś go chce jako promotora - nie będzie miał z nim lekko Grin

Sebastian93
Z tego co wiem to nie poleca sam siebie jako promotora Smile Przynajmniej tak to odebrałem na zajęciach.

Web
xoxox12
wykadowca na 6! Chce sie chodizc na wyklady

koniu32
Dobry ziomek ale brak czasu

Andrew13
Ciekawy gosc, jeden z lepszych wykladowcow, potrafi zainteresowac sluchaczy.

Przejdź do forum: