Zobacz temat
 Drukuj temat
Jakie konto bankowe?
danka66
Witam
Chodzi mi o bank w którym nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy bankowe .Bank który ma różnorodność w kredytach dla firm .Dla rozpoczynających własną działalność biznesową to jest ważne. Sprawdzałem w jakim banku założyć konto i PKO BP bardzo mi przypadł do gustu , Czy ktoś z Was jest posiadaczem konta z 0 zl u nich ?
?

nikin
Niestety nie

anewaw
nie

Marcinw1
Jestem gościem w Poznaniu. Wsiadam do taksówki, zamawiam kurs do hotelu. Na zagłówku fotela reklama klubu Czekolada. W głowie taniec skojarzeń "czekolada - słodka, gorąca, smakowita, tajemnicza". W środę "Ladies Night" - wyobrażam sobie zimne piwo, dobrą muzykę i tłum wirujących dziewczyn. Może i ja wpadnę odkryć rozrywkową stronę Poznania. Nie znam miasta. Zdobywam dostęp do internetu, wyszukuję w googlach "klub Czekolada Poznań". Jest adres, kilka fotek, plan miasta. Ruszam. Znajduję ulicę Wrocłwską, jest i klub. Wygląda fajnie, przynajmniej z zewnątrz. Kilka uśmiechniętych osób wchodzi do środka. Ja również, zapowiada się udany wieczór. W wejściu sympatyczna młoda dama, szeroki uśmiech i ... "Pan nie pasuje do wizerunku klienta naszego klubu. Nie mogę Pana wpuścić..." No cóż, może jestem za gruby, albo za chudy, za młody, albo za stary, może... Żal poświęconego czasu na znalezienie tego niegościnnego miejsca. Na szczęście jest Brovaria - serwowane tam piwo i obsługa zatarły nieco niesmak. Uwielbiam czekoladę, szczególnie zimą. Ale tej w Poznaniu nie tknę nawet kijem.

Web
wieczny
Często jest "albo albo" lub zmieniają po pewnym czasie regulamin jak jest wszystko za darmo, warto poczytać http://pamietnikw...-osobiste/ i okreslić się, co potrzeba.

pastel
Mam konto osobiste w raiffeisen i wszystko co potrzebuję jest darmowe. Miłą niespodzianką natomiast jest darmowe ubezpieczenie karty mastercard debit.

edka131
Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z BGŻ'u... jako studenci mamy chyba w każdym banku dosyć niezłe oferty

kamikadze193
Jeżeli o mnie chodzi, to jestem zadowolony z konta w ING. koszty prowadzenia są zerowe, wypłacam w wielu bankomatach za darmo, a aplikacja mobilna jest przejrzysta i czytelna. Nie jest to konto firmowe, ale zakładam, że tez mają spoko ofertę

nogaj44
nope

natalalala
Polecam konto 360 w Millennium Wink

Przejdź do forum: