Zobacz temat
 Drukuj temat
Jaki prezent na dzień babci i dziadka... ?
boogie
Witam, czy ma ktoś może jakiś pomysł na prezent dla dziadków od 6-cio i 7-mio latka?

Web
Emiliasss
Zawsze jakieś ręczne kolorowanki się sprawdzały( czy to serducho, czy słoneczka z postaciami) , podbijając serca dziadków, to może i tu się uda.

boogie
Dzięki lecz szukam coś innego ponieważ rysunki robią już od kilku lat Smile

Web
Julianek13
Ja w tym roku zamierzam dziadkom dac moje i siostry zdjęcie oprawione w duza ramke. Fotka robiona w plenerze przez fotografa. Dla dziadkow fajna rzecz a tez nie droga. Bo aparat ma każdy. Tylko fajny plener znaleźć. Albo dlugopis z napisem najlepszy dziadek babcia.

stardust
Biovital Grin

malusiaaa
jakiś fajny koc

malinaa_x
Może tort ?

Nocke
Kalendarz ze zdjęciami Smile

Web
Kasia100
Kwiaty

majak93
ja babci kupuje plastikowe pojemniki takie na przechowywanie jedzenia, bo zawsze chowa do pojemników po margarynie ;D a jak ma byc od dzieci to mozna je jakos fajnie pomalować

Rachunkowosc
Masa solna polecam Wink do figurek czy oklejenia wazonu, butelki Grin

Web
hasita
Złożyć się z wszystkimi wnukami i zrobić dla babci i dziadka wspólne zdjęcie wszystkich wnucząt Smile

bubu22222
serce z kartonika wycięte i ozdobione że zdjeciami

Web
Magda988
nagrać film z życzeniami

MalaMi25
Moja Babcia lubi Carlo Rossi Moscato i do tego RafaelloSmile

czesia55
Moje dzieciaki kupiły babci tabletki na pamięć. Już od jakiegoś czasu mam mówiła że zapomina gdzie zostawiła jakieś drobne rzeczy, zdarzało się jej nie pamiętać czy zamknęła dom. Preparaty te są też bogate w zestawy witamin tak potrzebne osobom starszym.

kamkaka564722
voucher do teatru moze

izu19nia922
Może kwiatki z czekoladkami Smile

hellokitty00
ja myślałam nad poduszką ze zdjęciem wnuka, ale muszę to jeszcze przemyśleć..Wink

maskokolka
Moim zdaniem najfajniejsze są prezenty zrobione własnoręcznie przez wnuczęta. Ja będę robić z dziećmi babeczki dla dziadków w tym roku, do tego oczywiście laurka i prezent gotowy. Znalazłam prosty przepis na muffiny w artykule, gdzie są opisane różne pomysły na prezenty dla babci i dziadka: supermamy.limango.pl/diy-zrobic-prezent . Możecie go sobie przeczytać i wykorzystać któryś z nich, jeśli się wam spodobają.

Przejdź do forum: