Zobacz temat
 Drukuj temat
SPRZEDAM !!!
kuvin
Cześć, mam na sprzedaż wyciskarkę do soku Kuvings!
cookandlove.pl/userdata/gfx/4695f48fe075ae654f314a9b1f1819f7.jpg
Dobrze dobrana dieta to współcześnie mająca ogromne znaczenie sprawa dla mnóstwa osób. Ci, którzy chcą zatroszczyć się o własne zdrowie obowiązkowo powinni zdecydować się na zakup wyciskarki do soków. Wśród tych, które mają z całą pewnością dobre opinie obecna jest wyciskarka do soków Kuvings B6000 Big Mouth.

Kuvings B6000 Big Mouth to wyciskarka wolnoobrotowa, którą cechuje nie tylko wysoka jakość, ale też niska cena. Ten model zadowoli nawet naprawdę wybrednych kupujących. Wolnoobrotowa technika przygotowywania soków sprawia, że nie należy bać się tego, iż wyciskarka uszkodzi enzymy oraz substancje mineralne obecne w sokach. Na skutek tego każdy, kto podejmie decyzję o jej zakupie dostanie do ręki soki świetnej jakości, które mogą wszechstronnie zatroszczyć się o zdrowie.

Kuvings B6000 Big Mouth to otwór o charakterze wlotowym o wielkości ponad siedmiu centymetrów. Dzięki temu owoców i warzyw, z których ma zostać przygotowany wyborny sok nie trzeba kroić na małe części. Bez trudu można błyskawicznie umieścić w wyciskarce całe owoce oraz warzywa. Na skutek tego można zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas wyciskania aromatycznego soku. Wyciskarka jest wyjątkowo prosta w obsłudze – poradzi sobie z nią bez wątpienia każdy.

Z owoców oraz warzyw wyciskarka usuwa pestki oraz zbędne włókna. Dochodzi również do oddzielenia nadmiaru błonnika. Na skutek tego Kuvings B6000 Big Mouth pozwala na uzyskanie aż dwa razy więcej aromatycznego soku niż sokowirówka – urządzenie, które z chęcią wybierane było jeszcze jakiś czas temu, a dzisiaj intensywnie wypierane jest właśnie przez wolnoobrotowe wyciskarki.

Z pomocą prezentowanej wyciskarki przygotować można sok z:
ziół;
warzyw liściowych, na przykład szpinaku;
miękkich warzyw oraz owoców;
twardych warzyw takich, jak chociażby seler, pietruszka.
Jeśli chodzi o owoce z twardymi pestkami, do których zalicza się na przykład czereśnie, niezbędne jest wcześniejsze drylowanie. Po usunięciu pestek z owoców tych również można przygotować naprawdę wyborny sok.

Wyciskarka ma charakterystyczny korek niekapek. Za jego sprawą podczas przelewania soku można w kuchni zachować rewelacyjną czystość. Wymieniony element pozwala również na prostsze bieżące umycie wyciskarki. By to zrobić, nie trzeba rozkładać urządzenia całościowo za każdym razem.

Wyciskarka posiada mocny, a jednocześnie naprawdę nie robiący hałasu silnik. W trakcie przygotowywania pysznego soku nie musimy już więc znosić trudnego do wytrzymania hałasu, który wywołać może prawdziwy ból głowy. Z użyciem wyciskarki Kuvings B600 Big Mouth w sposób naprawdę łatwy i przyjemny otrzymać można wyborny sok zawierający mnóstwo cennych dla prawidłowego działania organizmu witamin oraz minerałów. Więcej na https://cookandlo...sokow.html
 
embi0112
?
 
bolek321
Za ile ?
 
Tescik123
213
 
hermiona93
teraz soki wyciskane można kupić w sklepie Pfft
 
MalaMi25
Można ale taki pomarańczowy świeżo robiony na 450ml potrafi kosztować między 9,50 a 12zł więc warto pomyśleć o własnym.


Jaka Cena?
 
Web
Tescik123
Co to?
 
annadabrowska
Co to?Smile
 
alamando
szkoda ze student biedny Frown
 
studentkaxs
Czy to jest odpowiednie miejsce na sprzedaż takich rzeczy? :/
 
handy
Aktualne? lol
 
pzx83505
nadal ?
 
Natka724
Aktualne?
 
patrycja08
aktualne??
 
pol2
aktualne?
 
izunia123
aktualne ?

Połączony z 13.01.2018 11:51:
Wink
Edytowane przez izunia123 dnia 13-01-2018 11:51
 
Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.