Zobacz temat
 Drukuj temat
sesja
palutek
Czy mógłby ktoś podzielić się doświadczeniami zwiazanymi z egzaminem na UE u:
-Prawo (Sobiech)
-Rachunkowości (Kowalczyk)
-Finanse (Jewartowski)
-Informatyka (Cellary)

oraz czy na ćwiczeniach z finansów u mgr M. Piaseckiego można liczyć na baraż??

Celina90
Dr Sobiech lubi pytania opisowe, konkrety i dokładne rzeczy, ale bardzo sympatyczna pani

Moon
A miał ktoś kiedyś wykłady u dr Jurasa z rachunkowości i mógłby napisać jak wygląda u niego egzamin? Czy daje łatwe pytania? Smile

Web
natalia1995gn
Na finansach zarówno pytania otwarte jak i zamknięte (jednokrotnego i wielokrotnego wyboru). Na podstawie samych slajdów (uzupełnionych o to co dopowiadał na wykładzie) zdecydowanie wystarczy! Smile

martiwi
Cellary - test wyobraźni - na pewno pojawi się szyfrowanie! Polecam przeczytać parę razy jego prezentacje i zdane Smile

Anna Maj
dokładnie, i pisać u Cellarego dużo o biznesie Smile

Arex
Cześć Smile Mam pytanie dotyczące egzaminu językowego z języka angielskiego na 5 semestrze studiów 1 stopnia - czy rzeczywiście jest tak trudno, ponieważ słyszałem różne opinie ? Nie jestem ,,orłem" z ang. ale chodziłem systematycznie na zajęcia zawsze, zaliczałem w terminach co prawda tylko na 3 ale mimo wszystko trudno jest ogarnąć materiał od początku studiów. Dzięki za każdą opinię Smile

Madziula34
Smile

marti2911
U Jurasa 3 zadania do obliczenia, liczone na zajęciach

Madziula34
Shock

Połączony z 20.09.2016 22:56:
Smile
Edytowane przez Madziula34 dnia 20-09-2016 22:56

tyna18
U Prof. Cellarego należy nauczyć się prezentacji i przede wszystkim kodowanie i z tym zda się bez problemu.

Emiliasss
Z powodu wpadki studentów z poprzedniego roku, nasz rocznik ma pecha z bezpieczeństwa q.q trzeba teraz się wykuć podręcznikowo

Przejdź do forum: