Zobacz temat
 Drukuj temat
Ekonomia - Kołodziejczyk Krzysztof [wykłady]
Luzia
Jak wyglądają zajęcia i zaliczenia ?
Edytowane przez B06US dnia 30-10-2016 13:32

Web
paprykaaa
Jeśli jestes na sm i masz z nim i wykłady i ćwiczenia to jest dobrze, my na kolokwiach i egzaminie nie musieliśmy liczyć zadań bo zagadalismy ze nie mamy zdolności matematycznych, mówi ze zwalnia z egzaminu od 4, my sie wyklocilismy o 3,5. Ogólnie zawsze sie idzie z nim dogadać Wink spoko koleś

Web
zuza94
Jak się nie chodzi na wykłady to się nic nie wie Wink

kornelia92
bardzo przemily pan , dobrze tłumaczy zaliczenie bedzie jesli bedzie nauka tego co omawiane na cwiczeniach

dabug
Wykladowca wporzadku.

chameleon
Dobrze tłumaczy i jest ok

Web
Olka16
zaliczenie łatwe, nawet ok wykladowaca. .Smile

Malenstwo95
Koło z ABCD, test wielokrotnego wyboru. Podchwytliwe, ale do zaliczenia Pfft

olusia
lubię tego Pana, zaliczenie średnie - jak ktoś przysiadł to zdał.

aureolka
Na początku wydawało się, że będzie prowadził ciekawe zajęcia. Niestety pomimo, że sprawia wrażenie sympatycznego, wykłady jak dla mie beznadziejne. Chaotyczne i niespójne omawianie zagadnień. Czasmi zaprzeczał temu co powiedział wcześniej. Zaliczenia: jeśli jest duża ilość studentów dzieli na dwie grupy. Pierwsza wchodzi i pisze, druga czeka ;-). Chodzi i pilnuje.

patrycjalaczak
Miałam z tym Panem wykładyWink Miły koleś, ale gdy napisaliśmy u niego kolosa oddawał go 3 miesiące. W dodatku, gdy przyszedł na umówiony termin pisania stwierdził, że zapomniał go przygotować i podał trzy pytania opisowe z głowy. Na Jego wykłady chodziłam, bo chciałam się czegoś dowiedzieć, ale nic z tego nie wyszło ;( Jedyne co pamiętam z wykładów to opowiadania o Jego żonie i o piłce nożnej Wink)

Web
dari08
Bardzo w porządku wykładowca. Na zaliczeniu wszyscy ściągali Wink

klaudiawiki
Może być Wink

xlonghair
Dla mnie również chaotyczne i niespójne zajęcia. I zawsze on wie lepiej. Nie nie nie..

Paulina12
Smile

Misiek1995
Bezproblemowy wykładowca :-)

Qox95
Trzeba przysiasc, ale da rade sciagac Smile

studwal
luzik

madleen
Pan bardzo w porządku, na zaliczeniu da radę ściągać.

syska
łatwe zaliczenie

Połączony z 26.05.2018 12:05:
wporzadku wykladowca
Edytowane przez syska dnia 26-05-2018 12:05

Przejdź do forum: