Zobacz temat
 Drukuj temat
Egzamin semestralny
xmadziaxd
3 semestr mgr to już ostatni egzamin semestralny jakieś pytania z poprzednich lat?

wela79
a ma ktoś może pytania na egzamin 1 semestr - administracja?

Web
Edyta28
2 -3 osoby pilnują na teście

Kabanek
2 osoby "pilnują" Smile a spodziewać się można praktycznie tego samego co na egzaminie pierwotnym Wink

iwona7997
Poprawka - bardzo podobne pytania jak na 1 terminie. Ogólnie jeżeli nie zdasz 1 semestralnego to masz możliwość poprawki jeśli nie zdasz to później piszesz podanie o kontynuację nauki z powtarzaniem przedmiotu i znowu masz szansę na poprawkę.

natalia_g
2 osoby pilnują..

iwona7997
spodziewać można się wszystkiego. zawsze pilnują przynajmniej 2 osoby. można dużo razy poprawiać

mika15
Jak nie zdasz poprawki są jeszcze kolejne podejścia. Wystarczy złożyć podanie do dziekanatu.

Julianek13
Na każdym kierunku są egzaminy semestralne? Na czym to polega? W mojej poprzedniej uczelni nie było takich egzaminów

daria1202
Egzamin semestralny nie jest na wszystkich kierunkach, polega to na tym, że jest taki zbiorczy test pytania typu a,b,c,d prawda/fałsz lub jakieś otwarte, coś do napisania, wpisania lub zadanie do rozwiązania z przedmiotów w danym semestrze i trwa 2 godziny.

Julianek13
O dzieki a na zarzadzaniu sa egzaminy semetralne?

Połączony z 21.01.2017 22:46:
Smile
Edytowane przez Julianek13 dnia 21-01-2017 22:46

hasita
Spodziewać można się wszystkiego, warto prześledzić zadania na moodle bo często się pojawiają w zad. zamkniętych Smile

jadwiga995
nie taki diabeł straszny, jak sie posiedzi nad ksiązkami pare dni to 70pkt na luzie Smile

Web
Monika Mlynarska
porażka te egzaminy semestralne...

sylwia_2122
Nie zdałam poprawki z egzaminu semestralnego. Poprawka była na 5 semestrze z całych 4 semestrów. Miałam 42/100 pkt. Co zrobić dalej. Idzie to jakoś załatwić? Jakiś dodatkowy terminu lub walczyć o obniżenie progu?

Przejdź do forum: