Zobacz temat
 Drukuj temat
Egzaminy u p. dr Kijek
domima
Pytania są bardzo podobne lub identyczne jak w teście na doradcę podatkowego, polecam książkę z odpowiedziami, trzeba pamiętać, żeby była aktualna. Jak się trochę posiedzi nad książką to bez problemu się zda.

tipi
na poprawkach jest już lżej, powtarzają się pytania z 1. terminu Wink

goszia-a
trzeba się dobrze przygotować, egz 1-krotnego wyboru, wszystkie odp. podobne różniące się p. 1 znaczącym słowem, głownie slajdy dobrze opanowane plus notatki i sugestie P. Doktor z wykładów

Anna2014
a są osby które przez tą panią nie bronią mgr w lipcu?

Web
kazia123
a możecie podać przykłądowe pytanie? pamięta ktoś coś?

Anilewem92
posiada ktoś przykładowe pytania z poprzednich egzaminów?

piotrekpiotrek
ja mam poprawke u kijka

nashed
bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, posiada ogromną wiedzę, nie da sobie w kaszę dmuchać. test do zdania, ale trzeba trochę przysiedzieć

czerwonachmura
spoko.

1zaneta
pytania z 1. terminu pojawiają się na poprawce

masters
test z ujemnymi punktami, trzy błędy i oblane

Madziula34
Shock

magdaaaa1234
Egzamin na podstawie egzaminu na doradce podatkowego.

jolka999
Jak napiszesz za duzo to skresla i twierdzi ze nie zrozumialed pytania, wiec lania wody nie bedzie.

Sebastian93
Z tego co widzę jest ciężko, ma ktoś może pytania ?

magdasko
Ma ktoś może pytania z zeszłych lat ze strategii podatkowych?

ElaEla
Ma jakaś dobra duszyczka pytania ?

amoxicillinum
up

kazia94
Serio poprawka to otwarte pytania ?

zolzadokwadratu
u nas zaliczenie ćwiczeń z finansów publicznych podzieliła na dwie tury: pierwsza, która polegała na uzyskaniu 3, a druga na zdobyciu lepszej oceny.
w pierwszej wszyscy pisaliśmy koło podstawowe, czyli test jednokrotnego wyboru i tylko jedno zadanie otwarte (wymienić na jakie potrzeby zaciągany jest deficyt), a do drugiej tury podchodziły osoby, które chciały wyższą ocenę- niestety u mnie nikt sie nie zgłosił, z racji jej negatywnej opinii Pfft
jak dla mnie to tacy ludzie nie powinni uczyć... niby wiedzę ma ale przekazuje ja w fatalny sposób...:/

Przejdź do forum: